top of page
Ласкаво просимо на сайт Іваничівської ЦРБ

      Іваничівська центральна районна бібліотека є одним із провідних бібліотечних закладів у районі. На 1 січня 2015 року в її фондах налічується 32 тисячі примірників книг, передплачено 53 примірники газет і журналів. Колектив закладу намагається долати фінансові труднощі і робить все, щоб зберегти імідж бібліотеки, як основного інформаційного центру, осередку духовності. На це спрямоване, зокрема впровадження платних послуг, кошти від яких ідуть на поповнення ресурсів бібліотеки, проведення щорічної акції до Всеукраїнського Дня бібліотек "Подаруй бібліотеці книгу", Налагодження зв'язків з громадськістю із засобами масової інформації.
 

     Відділ обслуговування ЦРБ (абонемент і читацький зал) обслуговують 1842 читачів.
 

     Діловитість і компетентність, які притаманні провідному бібліотекарю абонементу Терновій К. М. та бібліотекарю абонементу Дицьо Г. В., сприяють культурному обслуговуванню користувачів, вивченню їх інтересів та запитів.
 

    Провідний бібліотекар читального залу Приймак І. О. та бібліотекар Оліфір Л. В. дбають про розширення назв книг з історії України, державтотворення, права ,екології, на допомогу навчальному процесу, для повного задоволення потреб користувачів.
 

   До послуг читача бібліотеки бібліографічні картотеки: газетно-журнальних статей, в т. ч. краєзнавча, назв художніх творів, каталоги. Бібліограф ЦБС Бойко Н. В. розповсюджує серед бібліотечних працівників сільських закладів поточний бібліографічний список "Район на сторінках преси", подає огляди нових надходжень на сторінках газети "Колос".
 

   Каталогізація, наукова обробка документів, комплектування новою літературою - це завдання бібліотекаря обробки і комплектування Масловської І. Б., з яким вона успішно справляється.
 

   Запорукою успішної роботи сільських бібліотек: цікавих масових заходів, індивідуальної роботи, точність ведення обліково-звітної документації - є творчий підхід до своєї професії методиста ЦБС Макарової С. М.
 

   Накопичені у книгозбірні краєзнавчі матеріали є важливим інформаційним джерелом про історичний, економічний, соціальний, літературно-мистецький розвиток краю, району, селища. Працівники бібліотеки виступають, як популяризатори легенд Тетяни Айстри, поетичної творчості Марії Тарасич, Олександра Леля, Іванни Федорці, творчості народних майстринь-вишивальниць Валентини Протопоп, Ніни Антонюк, майстра фото Анатолія Витрищука та народних умільців району.

Користувачi бібліотеки можуть:

 

  • отримати інформацію про наявність у бібліотеках необхідного документу;

  • отримати будь-який документ з фонду бібліотеки для користування на абонементі та у читальному залі;

  • скористатися допомогою фахівців бібліотеки в пошуку джерел інформації;

  • відвідати різноманітні культурні заходи, які відбуваються у бібліотеці;

  • скористатися пунктами вільного доступу до Інтернету у центральній районній бібліотеці, районній дитячій бібліотеці, бібліотеках-філіях с. Грибовиця, с. Милятин, с. Мовників;

  • пройти безкоштовні базові курси роботи на ПК;

  • поспілкуватися з друзями та рідними у соціальних мережах та за допомогою Skype;

  • отримати безкоштовну юридичну консультацію;

  • сплатити за комунальні послуги;

  • відправити податкову звітність.

 Запрошуємо відвідати

bottom of page